Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiany własnościZałącznik - Oznaczenie działki ewidencyjnej
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Załącznik - Oznaczenie działki ewidencyjnej

4.2/5 z 662 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Załącznik - Oznaczenie działki ewidencyjnej - formularz KW OZN stosowany w jest w tych Wydziałach Ksiąg Wieczystych, które prowadzą księgi w wersji elektronicznej. Formularz KW OZN stanowi załącznik do formularza wniosku „KW-ZAL Wniosek o założenie księgi wieczystej”. Formularz KW OZN trzeba złożyć wówczas, gdy na formularzu podstawowym nie udało się zmieścić całego oznaczenia nieruchomości. Odnosi się to głównie do sytuacji, w których nieruchomość dla której zakłada się księgę składa się z wielu działek ewidencyjnych.

Pobierz formularz - Załącznik - Oznaczenie działki ewidencyjnej - formularz KW OZN

Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiany własności
Typ dokumentu: Formularz › Sądowy
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo własności
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

cywilne postępowanie

,

działka ewidencyjna

,

formularz

,

księga wieczysta

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów
Najpopularniejsze