Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćWydanieWniosek o wydanie wypisu i wyrysu z ewidencji gruntów i budynków
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Wniosek o wydanie wypisu i wyrysu z ewidencji gruntów i budynków

4.3/5 z 3 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Wniosek powinien zawierać informacje umożliwiające wyszukanie w zbiorze żądanych danych oraz wskazywać ich przeznaczenie. Podstawą udzielania informacji jest operat ewidencyjny, zatem na podstawie art. 24 ust. 2 ustawy Prawo Geodezyjne i Kartograficzne udzielanie informacje są odpłatne. Ze względu na Ustawę o Ochronie Danych Osobowych informacji osobom nie będącym właścicielem lub użytkownikiem wieczystym udziela się wyłącznie w zakresie numeru księgi wieczystej.

Wzór dokumentu: Wniosek o wydanie wypisu i wyrysu z ewidencji gruntów i budynków

Wydarzenie życiowe: Własność › Wydanie
Typ dokumentu: Wniosek › Administracyjny
Gałąź prawa: Prawo administracyjne › Prawo nieruchomości
Typy podmiotów: Osoba fizyczna, Przedsiębiorca
Słowa kluczowe:

wyrys

,

administracyjne prawo

,

wniosek

,

nieruchomość

,

wypis

,

rejestr gruntów

,

rejestr budynków

,

ewidencja

Autor: Autor zewnętrzny
Miejsce złożenia: Urząd
Formaty plików: PDFDOCX
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów
Najpopularniejsze