Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychSpadekSprawa sądowaUlga mieszkaniowa - poradnik
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Ulga mieszkaniowa - poradnik

4.8/5 z 4 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Nieodpłatne nabycie majątku przez osoby fizyczne, co do zasady, podlega opodatkowaniu podatkiem od spadków i darowizn. Wielkość obciążenia tym podatkiem uzależniona jest przede wszystkim od wartości majątku i stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa istniejącego między osobami, które nieodpłatnie przekazują sobie określony majątek. Dowiedz się więcej na temat ulgi mieszkaniowej w podatku od spadków i darowizn z broszury Ministerstwa Finansów dotyczącej stosowania ulgi mieszkaniowej w zakresie podatku od spadków i darowizn.

 

Pobierz - Broszura Ministerstwa Finansów - Ulga mieszkaniowa w podatku od spadków i darowizn

Wydarzenie życiowe: Spadek › Sprawa sądowa
Typ dokumentu: Poradnik › Podatkowy
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo spadkowe
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

spadkobierca

,

postępowanie spadkowe

,

cywilne postępowanie

,

wniosek o stwierdzenia nabycia spadku

,

spadek

Autor: Ministerstwo Finansów
Miejsce złożenia: Inne
Formaty plików: PDF
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów
Najpopularniejsze