Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychInnePismo procesowe / PismoReklamacja usługi turystycznej
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Reklamacja usługi turystycznej

5/5 z 2 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Jeśli jesteś niezadowolony ze sposobu realizacji wykupionej usługi turystycznej, możesz złożyć reklamację. Podstawą prawną reklamacji nieudanej wycieczki jest art. 16b ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych. Pismo reklamacyjne musisz złożyć organizatorowi turystyki w terminie nie dłuższym niż 30 dni od dnia zakończenia imprezy. Organizator wycieczki ma tyle samo dni na ustosunkowanie się do reklamacji. W przeciwnym razie uznaje się, że zgadza się z twoimi żądaniami.

 

Pobierz wzór dokumentów: Reklamacja usługi turystycznej

Wydarzenie życiowe: Inne › Pismo procesowe / Pismo
Typ dokumentu: Pismo
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo konsumenckie
Typ podmiotu: Osoba fizyczna
Słowa kluczowe:

reklamacja wycieczki

,

reklamacja do organizatora turystyki

,

reklamacja

,

reklamacja usługi turystycznej

Autor: Rafał Rodzeń
Miejsce złożenia: Inne
Formaty plików: DOCXPDFTXT
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów
Najpopularniejsze