Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychInneRaport Antypiracki 2011
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Raport Antypiracki 2011

5/5 z 1 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Publikacja przedstawia zarówno jakościowe, jak i ilościowe dane dotyczące tematu piractwa intelektualnego w polskim Internecie, a także chronologiczny zapis antypirackich działań polskich służb państwowych oraz organizacji biznesowych i pozarządowych w roku 2011.

Piractwa intelektualnego w roku 2011 nie możemy rozpatrywać poza kontekstem wydarzeń z przełomu stycznia i lutego bieżącego roku, dotyczących zamiaru podpisania przez Polskę umowy ACTA. Zdecydowany obywatelski sprzeciw wobec ACTA, wyrażony licznymi protestami internautów na ulicach polskich miast dowodzi nie tylko niskiej świadomości prawnej w zakresie naruszeń praw autorskich i praw pokrewnych, ale i przyzwolenia społecznego na kradzież własności intelektualnej.

 

Wydarzenie życiowe: Inne
Typ dokumentu: Inne
Gałęzie prawa: Prawo cywilne, Prawo karne, Inne › Inne gałęzie prawa
Typy podmiotów: Osoba fizyczna, Przedsiębiorca
Słowa kluczowe:

walka z piractwem

,

piractwo intelektualne

,

internet

,

piraci

,

Raport Antypiracki 2011

,

działania antypirackie

Autor: Sztab Antypiracki
Miejsce złożenia: Inne
Formaty plików: PDF
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów