Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychPracaStosunek pracyOświadczenie - zakaz instalowania oprogramowania na komputerze
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Oświadczenie - zakaz instalowania oprogramowania na komputerze

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Pracodawca powierza pracownikowi niezbędne narzędzia pracy, do których zalicza się także komputer osobisty wraz z oprogramowaniem. Z uwagi na możliwość instalacji przez pracownika na takim komputerze (urządzeniu) oprogramowania, do którego pracodawca nie posiada licencji na korzystanie z niego, a także możliwość zapisu na twardym dysku plików do których pracodawca nie ma praw, powinien zobowiązać pracownika do nie dokonywania jakiejkolwiek instalacji oprogramowania lub zapisywania plików, do których prawa posiadają inne osoby. Zobowiązanie pracownika może nastąpić poprzez odebranie od pracownika odpowiedniego oświadczenia w tym zakresie. 

Pobierz wzór dokumentu: Oświadczenie - zakaz instalowania oprogramowania na komputerze

Wydarzenia życiowe: Praca › Stosunek pracy, Praca › Oświadczenie
Typ dokumentu: Oświadczenie › Pracownicze
Gałąź prawa: Prawo pracy › Indywidualne prawo pracy
Typ podmiotu: Przedsiębiorca
Słowa kluczowe:

instalacja oprogramowania

,

pirackie oprogramowanie

,

urządzenie

,

oświadczenie

,

pracownik

,

komputer

,

korzystanie z oprogramowania

,

pracodawca

Autor: Jarosław Olejarz
Miejsce złożenia: Pracownik
Formaty plików: PDFDOCX
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów