Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychPracaOdwołanie / sprzeciwOdpowiedź na pozew
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Odpowiedź na pozew

4.3/5 z 450 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Numer telefonu:
rekomendacja:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Pozwany ma prawo złożyć odpowiedź na pozew, w której może uznać powództwo w całości lub w części, w całości lub w części wnosić o jego oddalenie, może także złożyć powództwo wzajemne albo złożyć inne wnioski. Należy także zaznaczyć, że zgodnie z zasadami postępowania cywilnego, strona winna zgłosić wnioski dowodowe oraz przytoczyć własne twierdzenia już w pierwszym piśmie procesowym wniesionym do sądu.

Pobierz wzór dokumentu - Odpowiedź na pozew

 

Wydarzenie życiowe: Praca › Odwołanie / sprzeciw
Typ dokumentu: Pismo › Wniosek o separację
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo zobowiązań
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

sprawa sądowa

,

odpowiedź na pozew

,

pozwany

,

pozew

Autor: Jarosław Olejarz
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów
Najpopularniejsze