Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaMSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia

4,8/5 z 2323 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)
Szczegóły płatności wzoru dokumentu
Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej, na który ma zostać przesłany wybrany przez Ciebie wzór dokumentu. Pamiętaj, że możemy dokonać tej czynności tylko, jeśli wyrazisz zgodę dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Kliknij przycisk "Pobierz dokument", a następnie sprawdź swoją skrzynkę poczty elektronicznej.
Adres e-mail:
Jeżeli masz już założone konto, zaloguj się!

Formularz MSIG M1 nazwany jest również  wnioskiem o publikację ogłoszenia w monitorze sądowym i gospodarczym przeznaczony jest zarówno dla osób prywatnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, w celu publikacji ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Ogłoszenia i obwieszczenia są publikowane w „Monitorze” nie później niż w ciągu 3 tygodni od złożenia w punkcie przyjmowania ogłoszeń należycie opłaconego wniosku wraz z treścią ogłoszenia (obwieszczenia).

 

Pobierz formularz - MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia

Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

publikacja ogłoszenia

,

monitor sądowy i gospodarczy

,

krajowy rejestr sądowy

,

ogłoszenie

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów
Najpopularniejsze