Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiana własnościZastaw rejestrowy - Uzupełnienie wniosku o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Zastaw rejestrowy - Uzupełnienie wniosku o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4

4,4/5 z 343 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Poniżej można pobrać - formularz RZ-Z - Uzupełnienie wniosku o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4. Wniosek o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4 należy złożyć na oryginalnych formularzach, które występują w zależności od rodzaju w różnych kolorach. Dokument podany jest w celach informacyjnych.

Pobierz wzór formularza - Uzupełnienie wniosku o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4 - formularz RZ-Z

Pobierz dokument: Zastaw rejestrowy - Uzupełnienie wniosku o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4
Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiana własności
Typ dokumentu: Formularz › Zastaw rejestrowy
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo rzeczowe
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

formularz RZ-Z

,

zastaw rejestrowy

,

zastaw

,

uzupełnienie wniosku

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Urzędowy formularz uzupełnienia wniosku RZ-Z stanowi załącznik do urzędowego formularza wniosku RZ-2. Wypełnia się go w taki sam sposób, jak urzędowy formularz wniosku RZ-2 w Części 2 - Zmiany w Rubrykach 2, 3, 4. Formularz RZ-Z wypełnia się w języku polskim, czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi, drukowanymi literami. W wypadku gdy po stronie zastawnika, zastawcy, dłużnika występuje spółka cywilna, we wniosku o wpis do rejestru wymienia się wszystkich wspólników tej spółki. Nazwy i innych danych spółki nie podaje się we wniosku. Pole, w którym nie wpisuje się żadnych danych, wykreśla się w sposób uniemożliwiający późniejsze dopisywanie.

Najpopularniejsze