Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiana własnościZastaw rejestrowy - Formularz RZ-Z, Uzupełnienie wniosku - zastaw rejestrowy
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Zastaw rejestrowy - Formularz RZ-Z, Uzupełnienie wniosku - zastaw rejestrowy

4,7/5 z 3 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Poniżej można pobrać - formularz RZ-Z - Uzupełnienie wniosku o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4. Wniosek o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4 należy złożyć na oryginalnych formularzach, które występują w zależności od rodzaju w różnych kolorach. Dokument podany jest w celach informacyjnych.

 

Pobierz wzór formularza - Uzupełnienie wniosku o wpisanie zmian w rubrykach 2,3 i 4 - formularz RZ-Z

Pobierz dokument: Zastaw rejestrowy - Formularz RZ-Z, Uzupełnienie wniosku - zastaw rejestrowy
Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiana własności
Typ dokumentu: Formularz › Zastaw rejestrowy
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo rzeczowe
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

zastaw

,

formularz RZ-Z

,

zastaw rejestrowy

,

uzupełnienie wniosku

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Urzędowy formularz uzupełnienia wniosku RZ-Z stanowi załącznik do urzędowego formularza wniosku RZ-2. Wypełnia się go w taki sam sposób, jak urzędowy formularz wniosku RZ-2 w Części 2 - Zmiany w Rubrykach 2, 3, 4. Formularz RZ-Z wypełnia się w języku polskim, czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi, drukowanymi literami. W wypadku gdy po stronie zastawnika, zastawcy, dłużnika występuje spółka cywilna, we wniosku o wpis do rejestru wymienia się wszystkich wspólników tej spółki. Nazwy i innych danych spółki nie podaje się we wniosku. Pole, w którym nie wpisuje się żadnych danych, wykreśla się w sposób uniemożliwiający późniejsze dopisywanie.

Najpopularniejsze