Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiany własnościZałącznik - Pełnomocnik / przedstawiciel ustawowy

Załącznik - Pełnomocnik / przedstawiciel ustawowy

4.6/5 z 1410 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Załącznik - Pełnomocnik / przedstawiciel ustawowy - formularz KW PP stosowany w tych Wydziałach Ksiąg Wieczystych, w których księgi prowadzone są w formie elektronicznej. Formularz KW PP stanowi załącznik do formularzy wniosków: “KW-ZAL Wniosek o założenie księgi wieczystej” i “KW-WPIS Wniosek o wpis w księdze wieczystej”.

Pobierz - Załącznik - Pełnomocnik / przedstawiciel ustawowy - formularz KW PP

Pobierz dokument: Załącznik - Pełnomocnik / przedstawiciel ustawowy
Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiany własności
Typ dokumentu: Formularz › Sądowy
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo własności
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

księga wieczysta

,

pełnomocnik

,

przedstawiciel ustawowy

,

formularz

,

cywilne postępowanie

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz KW PP należy wypełnić czytelnie, drukowanymi literami, bez skreśleń i poprawek, na maszynie, na komputerze lub ręcznie, zgodnie z opisem pól. Wnioskodawca wypełnia tylko pola jasne formularza KW PP, z tym że pola niewypełnione należy przekreślić. Jeżeli wnioskodawca / uczestnik postępowania jest osobą fizyczną, w polu nr 1 należy podać numer PESEL, a w pozostałych przypadkach, w polu nr 1 należy podać numer REGON. Jeżeli wnioskodawca / uczestnik postępowania jest osobą fizyczną i nie posiada numeru PESEL, w polu nr 1 należy podać  imię i nazwisko, jeżeli zaś nie jest osobą fizyczną i nie posiada numeru REGON, w polu nr 1 należy podać jego nazwę lub firmę i siedzibę. Wyraźnie należy zaznaczyć jeden z kwadratów, wskazując jednoznacznie, czy w imieniu wnioskodawcy / uczestnika postępowania występuje pełnomocnik, czy przedstawiciel ustawowy.

 

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów