Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiany własnościZałącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Załącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN

5/5 z 1 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Załącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN stanowi załącznik do formularza wniosku „KW-ZAL Wniosek o założenie księgi wieczystej”. Załącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN trzeba złożyć wówczas, gdy na formularzu podstawowym nie udało się zmieścić całego oznaczenia nieruchomości. Odnosi się to głównie do sytuacji, w których nieruchomość dla której zakłada się księgę składa się z wielu działek ewidencyjnych. Załącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN stosowany w jest w tych Wydziałach Ksiąg Wieczystych, które prowadzą księgi w wersji elektronicznej.

Pobierz formularz - Załącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN

Pobierz dokument: Załącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN
Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiany własności
Typ dokumentu: Formularz › Sądowy
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo własności
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

księga wieczysta

,

formularz

,

cywilne postępowanie

,

działka ewidencyjna

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Załącznik - oznaczenie działki ewidencyjnej KW-OZN należy wypełnić czytelnie, drukowanymi literami, bez skreśleń i poprawek, na maszynie, na komputerze lub ręcznie, zgodnie z opisem pól. Wnioskodawca wypełnia tylko pola jasne formularza, pola niewypełnione należy przekreślić. Dla pola obszar należy podać nazwę jednostki pola powierzchni gruntów wykazywanych w ewidencji gruntów i budynków.

Najpopularniejsze