Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaZałącznik do wniosku o rejestrację podmiotu
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców WSPÓLNICY SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PODLEGAJĄCY WPISOWI DO REJESTR nazywany jest także formularzem KRS - WE. Jeśli wspólników podlegających wpisowi do rejestru jest więcej niż trzech, informacje o pozostałych należy wpisać na kolejnych egzemplarzach załącznika „Wspólnicy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością podlegający wpisowi do rejestru”.

 

Pobierz formularz - Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu  w rejestrze przedsiębiorców WSPÓLNICY SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PODLEGAJĄCY WPISOWI DO REJESTR
 

Pobierz dokument: Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

krajowy rejestr sądowy

,

Wnioski KRS

,

KRS

,

formularz

,

Dokumenty KRS

,

Formularze KRS

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zobacz także
Pliki
»KRS - WE

Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu  w rejestrze przedsiębiorców WSPÓLNICY SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PODLEGAJĄCY WPISOWI DO REJESTR stanowi załącznik do formularza KRS-W3. W załączniku do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - KRS - WE należy dokonać oznaczania wspólników, którzy posiadają samodzielnie lub łącznie z innymi co najmniej 10% kapitału zakładowego. Ponadto, trzeba także wskazać, w przypadku osób fizycznych, imie i nazwisko wspólnika, jego nr PESEL, w przypadku wspólników nie będących osobami fizycznymi – należy wskazać nazwę lub firmę, REGON, nr KRS jeżeli podmiot jest zarejestrowany w KRS. Należy również wskazać liczbę i łączną wartość udziałów posiadanych przez tych wspólników.

Najpopularniejsze