Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaZałącznik do wniosku o rejestrację podmiotu
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Jednym z etapów założenia stowarzyszenia jest sporządzenie listy założycieli. Lista powinna zawierać imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres zamieszkania i podpis. Na pierwszym zebraniu można też powołać władze (zarząd i komisje rewizyjną) ale nie jest to obowiązkowe. Można z tym poczekać do Walnego Zebrania. Następnie należy złożyć w Krajowym Rejestrze Sądowym KRS-W20, czyli wniosek o rejestrację podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym wraz z odpowiednimi załącznikami.

 

Pobierz - Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej - ZAŁOŻYCIELE

Pobierz dokument: Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

krajowy rejestr sądowy

,

Dokumenty KRS

,

Wnioski KRS

,

Formularze KRS

,

KRS

,

formularz

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zobacz także
Pliki
»KRS - WF

KRS-W20, czyli wniosek o rejestrację podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym należy złożyć wraz z odpowiednimi załącznikami:

  • KRS WF - Założyciele
  • KRS-WK - Organy podmiotu/wspólnicy uprawnieni do reprezentowania spo.ki
  • KRS-WA - Oddziały, terenowe jednostki organizacyjne
  • KRS-WH - Sposób powstania
  • KRS-WM - Przedmiot działania
  • KRS-ZN - Sprawozdania finansowe i inne dokumenty

Załączniki obligatoryjne: KRS-WF, KRS-WK, KRS-WM – należy złożyć tylko wówczas gdy jednocześnie zgłaszana jest działalność gospodarcza. Formularze oraz wszystkie dokumenty z Zebrania należy złożyć w 2-ch egzemplarzach (oryginał + kopia).

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów