Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaWniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego oznaczony jest także, jako wniosek CI KRS-CNR. Formularz CI KRS-CNR służy do uzyskania nr KRS firmy zarówno z aktualnych wpisów jak i wykreślonych. Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego zapisany jest w pliku tekstowym, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie.

Pobierz formularz - Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego

 

 

Pobierz dokument: Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

CI KRS-CNR

,

nr KRS

,

formularz

,

Wniosek o podanie nr KRS

,

krajowy rejestr sądowy

,

wypis

,

wniosek

Autor: Zespół Internetowej Kancelarii Prawnej
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zobacz także
Pliki
»CI KRS-CNR

Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego należy złożyć do sądu rejonowego (sądu gospodarczego) właściwego ze względu na miejsce zamieszkania/głównej siedziby dłużnika, którego wpis dotyczy. Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego można również złożyć w biurze podawczym właściwego sądu lub nadać w urzędzie pocztowym na adres sądu. W polu “określenie podmiotu” należy podać tylko jedną daną identyfikującą:

  1.  numer REGON,
  2. nazwę lub firmę oraz w razie potrzeby także formę prawną i siedzibę.

W przypadku zamieszczenia we wniosku więcej niż jednej z danych identyfikujących, wyszukiwanie w rejestrze następuje tylko na podstawie numeru REGON. Formularz CI KRS-CNR należy wypełnić czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi drukowanymi literami, zgodnie z opisem pól. W polach wyboru należy wstawić X w odpowiednim kwadracie. Wnioski o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowego należy składać wraz z dowodem wniesienia opłaty. Wniosek o wydanie wyciągu z Krajowego Rejestru Sądowegonieprawidłowo wypełniony, nieopłacony, wniosek od którego uiszczono opłatę w wysokości niższej od należnej, pozostawia się bez nadania biegu, informując o tym wnioskodawcę.

Najpopularniejsze