Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiana własnościWniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów

4,8/5 z 357 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Poniżej można pobrać formularz DW 4 - Wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów. Wniosek należy złożyć na oryginalnych formularzach, które występują w zależności od rodzaju w różnych kolorach. Dokument podany jest w celach informacyjnych. W odpowiedzi na złożony wniosek DW-4 Centralna Informacja o Zastawach Rejestrowych udziela - w zależności od danych ujawnionych w rejestrze zastawów - następujących zaświadczeń, odpisów i informacji:

  •  o braku w rejestrze zastawów danego numeru pozycji rejestru,
  • o wykreśleniu zastawu rejestrowego pod danym numerem pozycji rejestru zastawów wraz z podaniem daty wykreślenia oraz nazwy sądu, który wydał postanowienie o wykreśleniu tego zastawu.

 Pobierz wzór formularza - Wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów - formularz DW 4

Pobierz dokument: Wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów
Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiana własności
Typ dokumentu: Formularz › Zastaw rejestrowy
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo rzeczowe
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

zastaw

,

formularz DW-4

,

zastaw rejestrowy

,

rejestr zastawów

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Jak należy wypełnić formularz DW-4?
Formularz DW-4 należy wypełnić czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi, drukowanymi literami, zgodnie z opisem pól.
Każdy wniosek należy składać z oryginałem dowodu wpłaty. Wniosek o wydanie odpisu z rejestru zastawów złożony nie na formularzu, wypełniony niepoprawnie lub nieczytelnie, wniosek nie opłacony lub od którego uiszczono opłatę niższą od należnej pozostawia się bez nadania mu biegu.

Najpopularniejsze