Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiany własnościWniosek o wydanie odpisu dokumentu z akt księgi wieczystej
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Wniosek o wydanie odpisu dokumentu z akt księgi wieczystej

4,5/5 z 1628 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Wniosek o wydanie odpisu dokumentu z akt księgi wieczystej - KW-ODPIS-AKT jest formularzem stosowanym w Wydziałach Ksiąg Wieczystych w tych Sądach Rejonowych, w których księgi wieczyste prowadzone są w formie elektronicznej. Odpisy z akt wydawane są jedynie na wniosek zainteresowanej osoby. Za pomocą formularza KW-ODPIS-AKT można uzyskać odpisy dokumentów z akt księgi wieczystej.

Pobierz wzór dokumentu - Wniosek o wydanie odpisu dokumentu z akt księgi wieczystej - formularz KW-ODPIS-AKT

Pobierz dokument: Wniosek o wydanie odpisu dokumentu z akt księgi wieczystej
Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiany własności
Typ dokumentu: Wniosek › Księga wieczysta / nieruchomość
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo własności
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

księga wieczysta

,

wniosek o wydanie odpisu dokumentu z akt księgi wieczystej

,

formularz

,

cywilne postępowanie

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz KW-ODPIS-AKT należy wypełnić w języku polskim, czytelnie, drukowanymi literami, bez skreśleń i poprawek, na maszynie, na komputerze lub ręcznie, zgodnie z opisem pól. Wnioskodawca wypełnia tylko pola jasne, z tym że pola niewypełnione należy przekreślić. Wniosek składa się wraz z dowodem wniesienia opłaty. Wniosek o wydanie odpisu dokumentu z akt księgi wieczystej można złożyć w biurze podawczym wydziału ksiąg wieczystych lub nadać w urzędzie pocztowym na adres tego wydziału.

Najpopularniejsze