Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychWłasnośćZmiany własnościWniosek o wgląd do księgi wieczystej KW WGLAD
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Jeżeli interesuje Cię uaktualnienie tego wzoru dokumentu pod kątem obowiązującego stanu prawnego - kliknij w link (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych Użytkowników) »

Wniosek o wgląd do księgi wieczystej KW WGLAD

4.3/5 z 1222 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Wniosek o wgląd do księgi wieczystej KW WGLAD - formularz stosowany w tych Wydziałach Ksiąg Wieczystych, które prowadzone są w wersji elektronicznej. Dla każdej księgi wieczystej prowadzone są akta, w których to znajdują się dokumenty związane z dokonanymi w niej wpisami. W przypadku, gdy na wpis do księgi wieczystej czeka się nawet kilka miesięcy warto akta zweryfikować - ze względu na to, że odpis którym dysponujemy może być już nieaktualny. W celu uzyskania wglądu do akt, należy uprawdopodobnić swój interes prawny.

Pobierz formularz - KW WGALD

Pobierz dokument: Wniosek o wgląd do księgi wieczystej KW WGLAD
Wydarzenie życiowe: Własność › Zmiany własności
Typ dokumentu: Wniosek › Księga wieczysta / nieruchomość
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo własności
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

cywilne postępowanie

,

księga wieczysta

,

Wydział Ksiąg Wieczystych

,

wgląd do księgi wieczystej

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz KW-WGLAD należy wypełnić czytelnie, drukowanymi literami, bez skreśleń i poprawek, na maszynie, na komputerze lub ręcznie, zgodnie z opisem pól. Wnioskodawca wypełnia tylko pola jasne wniosku, z tym że pola niewypełnione należy przekreślić.
 

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów
Najpopularniejsze