Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaWniosek o dokonanie wpisu w rejestrze dłużników niewypłacalnych
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Wniosek o dokonanie wpisu w rejestrze dłużników niewypłacalnych

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Wraz z powstaniem Krajowego Rejestru Sądowego powstał także rejestr dłużników niewypłacalnychWniosek o dokonanie wpisu w rejestrze dłużników niewypłacalnych oznaczony jest także, jako formularz  KRS-D1 służy do zgłaszania niewypłacalnych dłużników.

 

Pobierz formularz - KRS - D1

Pobierz dokument: Wniosek o dokonanie wpisu w rejestrze dłużników niewypłacalnych
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

wniosek

,

formularz

,

Wniosek o dokonanie wpisu w KRS

,

dłużnik niewypłacalny

,

KRS

,

dłużnik

,

krajowy rejestr sądowy

,

KRS - D1

Autor: Zespół Internetowej Kancelarii Prawnej
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zobacz także
Pliki
»KRS - D1

Formularz  KRS-D1 należy wypełnić w języku polskim, czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi drukowanymi literami. Wnioskodawca wypełnia pola jasne.
We wszystkich wypełnianych polach, w których występuje możliwość wyboru, należy wstawić X w jednym odpowiednim kwadracie. Wszystkie pola, w których nie będą wpisane odpowiednie informacje, należy przekreślić. Wniosek o dokonanie wpisu w rejestrze dłużników niewypłacalnych składa się do sądu rejonowego (sądu gospodarczego) właściwego ze względu na miejsce zamieszkania dłużnika, którego wpis dotyczy. Wniosek można złożyć w biurze podawczym właściwego sądu lub nadać w urzędzie pocztowym na adres sądu. Wniosek o dokonanie wpisu w rejestrze dłużników niewypłacalnych złożony z naruszeniem przepisu art. 19 ust. 2 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym lub nieprawidłowo wypełniony podlega zwróceniu, bez wzywania o uzupełnienie braków

Najpopularniejsze