Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychZmiana danychZmianyVAT-7K Formularz podatkowy
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

VAT-7K Formularz podatkowy

4,7/5 z 1362 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Podatnicy podatku VAT wykazują swoje obroty i kwoty podatku na określonych przez Ministra Finansów deklaracjach VAT. Deklarację VAT-7K składają m.in. mali podatnicy, którzy wybrali metodę kasową, bądź zdecydowali się na kwartalne rozliczenia VAT. Deklarację VAT-7K należy złożyć w urzędzie skarbowym za okresy kwartalne w terminie do 25 dnia miesiąca następującego po każdym kolejnym kwartale.

Pobierz wzór - VAT-7K - deklaracja dla podatku od towarów i usług. Uwaga - wzór wprowadzony rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 grudnia 2012 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie wzorów deklaracji podatkowych dla podatku od towarów i usług .

Pobierz dokument: VAT-7K Formularz podatkowy
Wydarzenie życiowe: Zmiana danych › Zmiany
Typ dokumentu: Formularz › Skarbowy
Gałąź prawa: Prawo podatkowe › Zgłoszenia
Typ podmiotu: Przedsiębiorca
Słowa kluczowe:

formularz podatkowy

,

VAT-7K

,

formularz

,

podatek vat

Autor: Ministerstwo Finansów
Miejsce złożenia: Urząd
Formaty plików: PDF
Najpopularniejsze