Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychZmiana danychZmianyVAT-11
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

VAT-11

4,4/5 z 392 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Osoby fizyczne, osoby prawne czy jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej, niebędące podatnikami w rozumieniu art. 15 ustawy o VAT i niemające w związku z tym obowiązku składania deklaracji VAT-7, VAT-7K lub VAT-8, dokonujące jednak wewnątrzwspólnotowej dostawy nowego środka transportu muszą złożyć deklarację VAT-11 VAT-11 - deklaracja dla podatku od towarów i usług od wewnątrzwspólnotowej dostawy nowego środka transportu. Uwaga - wzór wprowadzony rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19 września 2005r. w sprawie wzorów deklaracji podatkowych dla podatku od towarów i usług /Dz.U. Nr 185, poz. 1545/,(obowiązuje od 1 kwietnia 2013r.) (wersja interaktywna)

 

Pobierz formularz - VAT-11 - deklaracja dla podatku od towarów i usług od wewnątrzwspólnotowej dostawy nowego środka transportu

Pobierz dokument: VAT-11
Wydarzenie życiowe: Zmiana danych › Zmiany
Typ dokumentu: Formularz › Skarbowy
Gałąź prawa: Prawo podatkowe › Zgłoszenia
Typ podmiotu: Przedsiębiorca
Słowa kluczowe:

podatek vat

,

deklaracja podatkowa

,

VAT-11

,

formularz

Autor: Ministerstwo Finansów
Miejsce złożenia: Urząd
Formaty plików: PDF

Podstawa prawna: Art. 99 ust.11 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. Nr 54, poz.535, z późn. zm.), zwanej dalej ”ustawą”.


Składający: Osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej, niebędące podatnikami w rozumieniu art.15 ustawy i niemające obowiązku składania deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-7D lub VAT-8, dokonujące wewnątrzwspólnotowej dostawy nowego środka transportu.


Termin składania: Do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym powstał obowiązek podatkowy.


Miejsce składania: Urząd skarbowy właściwy ze względu na adres siedziby podatnika w przypadku osób prawnych i jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej lub w przypadku osób fizycznych - ze względu na miejsce zamieszkania podatnika.

Najpopularniejsze