Umowa nabycia samochodu

Wzór dokumentu - Umowa nabycia samochodu

0/5 z 0 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Masz zamiar nabyć samochód? Potrzebny ci będzie wzór umowy nabycia samochodu Umowa nabycia samochodu, którą ci udostępniamy jest profesjonalnym wzorem przygotowanym przez prawnika. W umowie konieczne jest zapisanie wszystkich informacji spisując je z dokumentów przedstawionych przez strony, tj. dowodów osobistych, dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu. Ponadto, sprawdź w urzędzie komunikacji oraz w sądzie rejestrowym czy na samochodzie nie ciążą prawa osób trzecich.

Pobierz wzór dokumentu - Umowa nabycia samochodu


Umowa
nabycia samochodu - wersja płatna do pobrania jako plik PDF. Umowa zawiera dokładne informacje jak powinna zostać wypełniona umowa nabycia samochodu. Umowa zawiera także informacje dodatkowe o tym na co należy zwrócić uwagę zawierając umowę, jakie mogą być zagrożenia związane z nabyciem samochodu i jakie zawarcie umowy wywołuje skutki prawne oraz jakie powstają obowiązki (np. podatkowe) w związku z jej zawarciem. Polecamy pobranie wzoru dokumentu umowy nabycia samochodu specjalnie dla Państwa przygotowanego przez prawników z Internetowej Kancelarii Prawnej Serwisu Prawa - www.serwisprawa.pl.

czytaj więcej »
Pobierz dokument: Umowa nabycia samochodu
wzór w formacie:
DOCXPDF

Umowa nabycia samochodu jest niezbędna w sytuacji kiedy chcesz nabyć samochód. Umowa nabycia samochodu  jest umową, w której sprzedawca zobowiązuje się przekazać kupującemu pojazd, a kupujący zobowiązuje się rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy określoną przez umowę cenę.

Udając się na podpisanie umowy nabycia samochodu trzeba zabrać ze sobą kilka ważnych dokumentów, które są niezbędne do podpisania takiej umowy:

    * dowód rejestracyjny,
    * dowód osobisty,
    * polisa OC,
    * dowód własności pojazdu,
    * karta pojazdu.

Są to rzeczy obowiązkowe.

Jeśli nie wiesz jak powinna wyglądać przykładowa umowa nabycia samochodu i chcesz zdobyć przykładowe umowy to zachęcamy do pobrania wzoru umowy.

Informacje dodatkowe:
Wydarzenie życiowe: Sprzedaż
Typ dokumentu: UmowaUmowa kupna
Gałąź prawa: Prawo cywilnePrawo rzeczowe
Typ podmiotu: Osoba fizyczna
Słowa kluczowe:

sprzedaż

,

samochód

,

umowa sprzedaży

,

umowa nabycia pojazdu

,

umowa kupna samochodu

,

umowa sprzedaży samochodu

,

pojazd

,

kupno

,

umowa kupna

Miejsce złożenia: Strona
  • Uważam, że wzór umowy kupna sprzedaży samochodu, który mogłem pobrać z Państwa strony jest bardzo czytelny i zawiera wszystko to, co jest potrzebne do spisania dobrze umowy. Nie wiem jak inni, ale ja jestem zadowolony. Pozdrawiam Jacek, mechanik.

  • Witam. Pobrałam od Państwa wzór protokołu z posiedzenia zarządu spółki. Wzór aktualny i elegancko sporządzony. Opinia pozytywna w 100%. Barbara, wiceprezes

Wydarzenie życiowe:
np. sprzedaż, pełnomocnictwo, alimenty
np. sprzedaż › wezwanie do zapłaty
Typ dokumentu:
np. wniosek, umowa, formularz
Gałąź prawa:
np. prawo cywilne, prawo pracy
Słowo kluczowe:
np. pit, pozew, alimenty, testament
Typ podmiotu:
np. firma, osoba fizyczna, fundacja
® 2011 - 2023 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.