Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychSprzedażUmowa kupna sprzedaży samochodu (pojazdu)

Umowa kupna sprzedaży samochodu (pojazdu)

4/5 z 1127 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Jeśli masz zamiar kupić samochód lub go sprzedać - potrzebny ci wzór umowy kupna sprzedaży pojazdu. Umowa kupna sprzedaży pojazdu, którą ci udostępniamy jest profesjonalnym wzorem przygotowanym przez prawnika. W umowie konieczne jest zapisanie wszystkich informacji spisując je z dokumentów przedstawionych przez strony, tj. dowodów osobistych, dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu. Sprawdź także w urzędzie komunikacji oraz w sądzie rejestrowym czy na pojeździe nie ciążą prawa osób trzecich. wzór umowy kupna sprzedaży samochodu, umowa kupna pojazdu, umowa sprzedaż pojazdu, umowa kupna sprzedaży samochodu

Pobierz wzór dokumentu - Umowa kupna-sprzedaży samochodu (pojazdu)

Umowa kupna-sprzedaży samochodu (pojazdu) - wersja płatna do pobrania jako plik PDF. Umowa zawiera dokładne informacje jak powinna zostać wypełniona umowa kupna sprzedaży samochodu (pojazdu). Umowa zawiera także informacje dodatkowe o tym na co należy zwrócić uwagę zawierając umowę, jakie mogą być zagrożenia związane z kupnem lub sprzedażą samochodu (pojazdu) i jakie zawarcie umowy wywołuje skutki prawne oraz jakie powstają obowiązki (np. podatkowe) w związku z jej zawarciem. Polecamy pobranie wzoru dokumentu umowy kupna-sprzedaży samochodu (pojazdu) specjalnie dla Państwa przygotowanego przez prawników z Internetowej Kancelarii Prawnej Serwisu Prawa - www.serwisprawa.pl.

Pobierz dokument: Umowa kupna sprzedaży samochodu (pojazdu)
Wydarzenie życiowe: Sprzedaż
Typ dokumentu: Umowa › Umowa kupna
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Prawo rzeczowe
Typ podmiotu: Osoba fizyczna
Słowa kluczowe:

umowa kupna

,

umowa sprzedaży

,

umowa kupna samochodu

,

umowa nabycia pojazdu

,

pojazd

,

umowa sprzedaży samochodu

,

kupno

,

samochód

,

sprzedaż

Autor: Zespół Internetowej Kancelarii Prawnej
Miejsce złożenia: Strona
Formaty plików: DOCXPDF
PORADY PRAWNE ONLINE
Możesz również kupić wzór dokumentów Umowa kupna sprzedaży samochodu (pojazdu) w pakiecie dokumentów przydatnych w tej sytuacji

Umowa kupna sprzedaży samochodu (pojazdu) jest niezbędna w sytuacji kiedy chcesz kupić, bądź sprzedać samochód. Umowa kupna sprzedaży jest umową, w której sprzedawca zobowiązuje się przekazać kupującemu samochód, a kupujący zobowiązuje się rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy określoną przez umowę cenę.

Udając się na podpisanie umowy kupna sprzedaży samochodu trzeba zabrać ze sobą kilka ważnych dokumentów, które są niezbędne do podpisania takiej umowy:

  • dowód rejestracyjny,
  • dowód osobisty,
  • polisa OC,
  • dowód własności pojazdu,
  • karta pojazdu.

Są to rzeczy obowiązkowe.

Jeśli nie wiesz jak powinna wyglądać przykładowa umowa kupna sprzedaży samochodu i chcesz zdobyć przykładowe umowy to zachęcamy do pobrania wzoru umowy.

PORADY PRAWNE ONLINE
Obsługa prawna firm i osób
Windykacja należności, odszkodowania
spadki, rozowdy, zakładanie spółek
LegalClick.pl - Nowoczesne narzędzie dla nowoczesnego prawnika
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów