Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychOchrona danychOchrona danych osobowychRozwód i Separacja - komplet wzorów dokumentów z Poradnikiem

Rozwód i Separacja - komplet wzorów dokumentów z Poradnikiem

4.7/5 z 3 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

W pakiecie znajdują się niezbędne wzory dokumentów związanych ze sprawą o rozwód i separację. Wśród nich: pozew w sprawie o rozwód, odpowiedź na pozew w sprawie o rozwód, apelację w sprawie o rozwód, pozew o separację. Wszystkie wzory dokumentów zostały przygotowane przez naszych prawników. Do kompletu dokumentów związanych z rozwodem i separacją dołączamy bezpłatnie, specjalnie przygotowane, aktualne źródło wiedzy dotyczące tych zagadnień - Poradnik Rozwód i Separacja. Wszystkie wzory dokumentów zostały przygotowane w dwóch popularnych formatach plików: .doc i .pdf.

Pobierz dokument: Rozwód i Separacja - komplet wzorów dokumentów z Poradnikiem
rekomendacja:
Wydarzenie życiowe: Ochrona danych › Ochrona danych osobowych
Typ dokumentu: Pozew › Pozew o rozwód
Gałąź prawa: Prawo administracyjne › Administracyjne inne
Typ podmiotu: Osoba fizyczna
Słowa kluczowe:

dowód osobisty

,

Międzybankowa Informacja Gospodarcza

,

Dokumenty zastrzeżone

,

dane osobowe

,

wzory dokumentów

,

MIG DZ

Autor: Jarosław Olejarz
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: PDFDOCX

Rozwód i separacja - to pakiet dokumentów zawierający poradnik dot. rozwodu i separacji przygotowany przez naszych prawników, który kompleksowo informuje Państwa o wszystkich aspektach postępowania rozwodowego oraz w sprawach o separację. Nasz poradnik zawiera nie tylko informacje o rozwodzie i separacji, ale także o postępowaniu w sprawie alimentacyjnej oraz podziale majątku wspólnego małżonków. Nasz poradnik zawiera następujące tematy: Rozwód jako trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego Przeszkody w orzeczeniu rozwodu (przesłanki negatywne rozwodu i separacji). Wina małżonka i jej skutki. Władza rodzicielska nad małoletnimi dziećmi. Obowiązek alimentacyjny względem małoletnich dzieci.Obowiązek alimentacyjny względem współmałżonka. Postępowanie w sprawie rozwodowej - posiedzenie pojednawcze przed sądem. Postępowanie w sprawie rozwodowej – złożenie powództwa o rozwód. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Rozprawa. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Zabezpieczenie powództwa SEPARACJA.

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów