Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychOchrona danychOchrona danych osobowychRozwód i Separacja - komplet wzorów dokumentów z Poradnikiem
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Rozwód i Separacja - komplet wzorów dokumentów z Poradnikiem

4,7/5 z 3 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

W pakiecie znajdują się niezbędne wzory dokumentów związanych ze sprawą o rozwód i separację. Wśród nich: pozew w sprawie o rozwód, odpowiedź na pozew w sprawie o rozwód, apelację w sprawie o rozwód, pozew o separację. Wszystkie wzory dokumentów zostały przygotowane przez naszych prawników. Do kompletu dokumentów związanych z rozwodem i separacją dołączamy bezpłatnie, specjalnie przygotowane, aktualne źródło wiedzy dotyczące tych zagadnień - Poradnik Rozwód i Separacja. Wszystkie wzory dokumentów zostały przygotowane w dwóch popularnych formatach plików: .doc i .pdf.

Pobierz dokument: Rozwód i Separacja - komplet wzorów dokumentów z Poradnikiem
Wydarzenie życiowe: Ochrona danych › Ochrona danych osobowych
Typ dokumentu: Pozew › Pozew o rozwód
Gałąź prawa: Prawo administracyjne › Administracyjne inne
Typ podmiotu: Osoba fizyczna
Słowa kluczowe:

dane osobowe

,

dowód osobisty

,

wzory dokumentów

,

Dokumenty zastrzeżone

,

Międzybankowa Informacja Gospodarcza

,

MIG DZ

Autor: Jarosław Olejarz
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: PDFDOCX

Rozwód i separacja - to pakiet dokumentów zawierający poradnik dot. rozwodu i separacji przygotowany przez naszych prawników, który kompleksowo informuje Państwa o wszystkich aspektach postępowania rozwodowego oraz w sprawach o separację. Nasz poradnik zawiera nie tylko informacje o rozwodzie i separacji, ale także o postępowaniu w sprawie alimentacyjnej oraz podziale majątku wspólnego małżonków. Nasz poradnik zawiera następujące tematy: Rozwód jako trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego Przeszkody w orzeczeniu rozwodu (przesłanki negatywne rozwodu i separacji). Wina małżonka i jej skutki. Władza rodzicielska nad małoletnimi dziećmi. Obowiązek alimentacyjny względem małoletnich dzieci.Obowiązek alimentacyjny względem współmałżonka. Postępowanie w sprawie rozwodowej - posiedzenie pojednawcze przed sądem. Postępowanie w sprawie rozwodowej – złożenie powództwa o rozwód. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Rozprawa. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Zabezpieczenie powództwa SEPARACJA.

Najpopularniejsze