Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychMałżeństwoRozwódPoradnik - Rozwód i Separacja
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

Poradnik - Rozwód i Separacja

4,6/5 z 256 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Rozwód i separacja - Możemy Państwu zaproponować poradnik dot. rozwodu i separacji przygotowany przez naszych prawników, który kompleksowo informuje Państwa o wszystkich aspektach postępowania rozwodowego oraz w sprawach o separację. Nasz poradnik zawiera nie tylko informacje o rozwodzie i separacji, ale także o postępowaniu w sprawie alimentacyjnej oraz podziale majątku wspólnego małżonków.

Nasz poradnik zawiera następujące tematy: ROZWÓD Rozwód jako trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego Przeszkody w orzeczeniu rozwodu (przesłanki negatywne). Wina małżonka i jej skutki. Władza rodzicielska nad małoletnimi dziećmi. Obowiązek alimentacyjny względem małoletnich dzieci. Obowiązek alimentacyjny względem współmałżonka. Postępowanie w sprawie rozwodowej - posiedzenie pojednawcze przed sądem. Postępowanie w sprawie rozwodowej – złożenie powództwa o rozwód. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Rozprawa. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Zabezpieczenie powództwa SEPARACJA.

Pobierz dokument: Poradnik - Rozwód i Separacja
Wydarzenie życiowe: Małżeństwo › Rozwód
Typ dokumentu: Poradnik › Pozew o rozwód
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Procedura cywilna
Typ podmiotu: Osoba fizyczna
Słowa kluczowe:

ustrój majątkowy

,

separacja

,

ustrój

,

alimenty

,

cywilne postępowanie

,

rozwód

,

rodzinne prawo

Autor: Jarosław Olejarz
Miejsce złożenia: Inne
Formaty plików: PDF
Najpopularniejsze