Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychMałżeństwoRozwódPoradnik - Rozwód i Separacja

Poradnik - Rozwód i Separacja

4.6/5 z 256 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Rozwód i separacja - Możemy Państwu zaproponować poradnik dot. rozwodu i separacji przygotowany przez naszych prawników, który kompleksowo informuje Państwa o wszystkich aspektach postępowania rozwodowego oraz w sprawach o separację. Nasz poradnik zawiera nie tylko informacje o rozwodzie i separacji, ale także o postępowaniu w sprawie alimentacyjnej oraz podziale majątku wspólnego małżonków.

Nasz poradnik zawiera następujące tematy: ROZWÓD Rozwód jako trwały i zupełny rozkład pożycia małżeńskiego Przeszkody w orzeczeniu rozwodu (przesłanki negatywne). Wina małżonka i jej skutki. Władza rodzicielska nad małoletnimi dziećmi. Obowiązek alimentacyjny względem małoletnich dzieci. Obowiązek alimentacyjny względem współmałżonka. Postępowanie w sprawie rozwodowej - posiedzenie pojednawcze przed sądem. Postępowanie w sprawie rozwodowej – złożenie powództwa o rozwód. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Rozprawa. Postępowanie w sprawie rozwodowej - Zabezpieczenie powództwa SEPARACJA.

Pobierz dokument: Poradnik - Rozwód i Separacja
rekomendacja:
Wydarzenie życiowe: Małżeństwo › Rozwód
Typ dokumentu: Poradnik › Pozew o rozwód
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Procedura cywilna
Typ podmiotu: Osoba fizyczna
Słowa kluczowe:

rozwód

,

alimenty

,

separacja

,

ustrój

,

rodzinne prawo

,

ustrój majątkowy

,

cywilne postępowanie

Autor: Jarosław Olejarz
Miejsce złożenia: Inne
Formaty plików: PDF
Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów