Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychZmiana danychZmianyNIP-D Formularz podatkowy
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

NIP-D Formularz podatkowy

4,9/5 z 1136 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Formularz podatkowy NIP-D - informacja o wspólnikach spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, komandytowej, komandytowo-akcyjnej lub o spółkach tworzących podatkową grupę kapitałową. Niniejszy załącznik do formularza NIP-2, zgodnie z art.5 i 9 ustawy 2) składa spółka cywilna, osobowe spółki handlowe (w tym jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) i podmioty podlegające wpisowi do rejestru przedsiębiorców na zasadach określonych dla spółek osobowych w celu zgłoszenia wszystkich wspólników, a w imieniu podatkowej grupy kapitałowej, zwanej dalej „grupą”, wskazana w umowie spółka reprezentująca grupę w celu zgłoszenia spółek tworzących grupę.


Pobierz - formularz podatkowy - NIP D

Pobierz dokument: NIP-D Formularz podatkowy
Wydarzenie życiowe: Zmiana danych › Zmiany
Typ dokumentu: Formularz › Skarbowy
Gałąź prawa: Prawo podatkowe › Zgłoszenia
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

formularz

,

NIP

,

formularz podatkowy

,

NIP-D

,

załącznik do formularza NIP-2

Autor: Ministerstwo Finansów
Miejsce złożenia: Urząd
Formaty plików: PDF

Formularz podatkowy NIP-D, jako załącznik do formularza NIP-2, zgodnie z art.5 i 9 ustawy z dnia 13 października 1995 r. o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników (Dz.U. z 2004 r. Nr 269, poz.2681, z późn. zm.) składa spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo - akcyjna w celu zgłoszenia wszystkich wspólników, a w imieniu podatkowej grupy kapitałowej,  wskazana w umowie spółka reprezentująca grupę w celu zgłoszenia spółek tworzących grupę.

Najpopularniejsze