Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychZmiana danychZmianyNIP-D Formularz podatkowy

NIP-D Formularz podatkowy

4.9/5 z 1136 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Formularz podatkowy NIP-D - informacja o wspólnikach spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, komandytowej, komandytowo-akcyjnej lub o spółkach tworzących podatkową grupę kapitałową. Niniejszy załącznik do formularza NIP-2, zgodnie z art.5 i 9 ustawy 2) składa spółka cywilna, osobowe spółki handlowe (w tym jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) i podmioty podlegające wpisowi do rejestru przedsiębiorców na zasadach określonych dla spółek osobowych w celu zgłoszenia wszystkich wspólników, a w imieniu podatkowej grupy kapitałowej, zwanej dalej „grupą”, wskazana w umowie spółka reprezentująca grupę w celu zgłoszenia spółek tworzących grupę.


Pobierz - formularz podatkowy - NIP D

Pobierz dokument: NIP-D Formularz podatkowy
Wydarzenie życiowe: Zmiana danych › Zmiany
Typ dokumentu: Formularz › Skarbowy
Gałąź prawa: Prawo podatkowe › Zgłoszenia
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

formularz podatkowy

,

załącznik do formularza NIP-2

,

NIP

,

formularz

,

NIP-D

Autor: Ministerstwo Finansów
Miejsce złożenia: Urząd
Formaty plików: PDF

Formularz podatkowy NIP-D, jako załącznik do formularza NIP-2, zgodnie z art.5 i 9 ustawy z dnia 13 października 1995 r. o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników (Dz.U. z 2004 r. Nr 269, poz.2681, z późn. zm.) składa spółka cywilna, jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo - akcyjna w celu zgłoszenia wszystkich wspólników, a w imieniu podatkowej grupy kapitałowej,  wskazana w umowie spółka reprezentująca grupę w celu zgłoszenia spółek tworzących grupę.

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów