Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaMSiG M2 Wniosek o przysłanie MSiG

MSiG M2 Wniosek o przysłanie MSiG

4.3/5 z 620 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Artykuł 4 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 1995 r. o wydawaniu Monitora Sądowego i Gospodarczego (Dz. U. z 1996 r. Nr 6, poz. 42 z późn. zm.) stanowi, że: „Przedsiębiorca jest zobowiązany przechowywać w lokalu swojej siedziby numery Monitora Sądowego i Gospodarczego, w których zamieszczone są ogłoszenia i obwieszczenia dotyczące tego przedsiębiorcy.” W związku z powyższym, przedsiębiorca w celu otrzymania Monitora Sądowego i Gospodarczego musi złożyć wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego. Wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego przeznaczony jest również dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą, które chcą uzyskać archiwalne wydanie Monitora Sądowego i Gospodarczego.


Pobierz - MSiG M2 - Wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego

Pobierz dokument: MSiG M2 Wniosek o przysłanie MSiG
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

monitor sądowy i gospodarczy

,

KRS

,

Formularze KRS

,

Wnioski KRS

,

Dokumenty KRS

,

krajowy rejestr sądowy

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Opłatę za przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego należy uiścić z góry na konto Ministerstwa Sprawiedliwości. Na dowodzie opłaty w polu TYTUŁEM należy wpisać sygnaturę postanowienia sądu, która dotyczy ogłoszenia.W przypadku braku sygnatury sprawy, Biuro zrealizuje zamówienie z ostatnią publikacją na dzień rejestracji wniosku.

Wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego MSiG-M2 wraz z kserokopią dowodu wpłaty na konto Ministerstwa Sprawiedliwości należy przekazać do:

  • Punktu Przyjmowania Ogłoszeń do Monitora (PPO) w sądzie gospodarczym

lub

  • przesłać pocztą na adres siedziby Biura do Spraw Wydawania Monitora Sądowego i Gospodarczego w Warszawie.

Wykaz 49 Punktów Przyjmowania Ogłoszeń znajduje się na stronie internetowej: http://bip.ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/monitor-sadowy-i-gospodarczy/punkty-przyjmowania-ogloszen-do-monitora-sadowego-i-gospodarczego

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów