Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaMSiG M2 Wniosek o przysłanie MSiG
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

MSiG M2 Wniosek o przysłanie MSiG

4,3/5 z 620 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Artykuł 4 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 1995 r. o wydawaniu Monitora Sądowego i Gospodarczego (Dz. U. z 1996 r. Nr 6, poz. 42 z późn. zm.) stanowi, że: „Przedsiębiorca jest zobowiązany przechowywać w lokalu swojej siedziby numery Monitora Sądowego i Gospodarczego, w których zamieszczone są ogłoszenia i obwieszczenia dotyczące tego przedsiębiorcy.” W związku z powyższym, przedsiębiorca w celu otrzymania Monitora Sądowego i Gospodarczego musi złożyć wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego. Wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego przeznaczony jest również dla osób fizycznych oraz prowadzących działalność gospodarczą, które chcą uzyskać archiwalne wydanie Monitora Sądowego i Gospodarczego.


Pobierz - MSiG M2 - Wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego

Pobierz dokument: MSiG M2 Wniosek o przysłanie MSiG
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

Dokumenty KRS

,

monitor sądowy i gospodarczy

,

Formularze KRS

,

krajowy rejestr sądowy

,

Wnioski KRS

,

KRS

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Opłatę za przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego należy uiścić z góry na konto Ministerstwa Sprawiedliwości. Na dowodzie opłaty w polu TYTUŁEM należy wpisać sygnaturę postanowienia sądu, która dotyczy ogłoszenia.W przypadku braku sygnatury sprawy, Biuro zrealizuje zamówienie z ostatnią publikacją na dzień rejestracji wniosku.

Wniosek o przysłanie Monitora Sądowego i Gospodarczego MSiG-M2 wraz z kserokopią dowodu wpłaty na konto Ministerstwa Sprawiedliwości należy przekazać do:

  • Punktu Przyjmowania Ogłoszeń do Monitora (PPO) w sądzie gospodarczym

lub

  • przesłać pocztą na adres siedziby Biura do Spraw Wydawania Monitora Sądowego i Gospodarczego w Warszawie.

Wykaz 49 Punktów Przyjmowania Ogłoszeń znajduje się na stronie internetowej: http://bip.ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/monitor-sadowy-i-gospodarczy/punkty-przyjmowania-ogloszen-do-monitora-sadowego-i-gospodarczego

Najpopularniejsze