Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaMSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia

4,8/5 z 2323 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Formularz MSIG M1 nazwany jest również  wnioskiem o publikację ogłoszenia w monitorze sądowym i gospodarczym przeznaczony jest zarówno dla osób prywatnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, w celu publikacji ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Ogłoszenia i obwieszczenia są publikowane w „Monitorze” nie później niż w ciągu 3 tygodni od złożenia w punkcie przyjmowania ogłoszeń należycie opłaconego wniosku wraz z treścią ogłoszenia (obwieszczenia).

 

Pobierz formularz - MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia

Pobierz dokument: MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

ogłoszenie

,

publikacja ogłoszenia

,

krajowy rejestr sądowy

,

monitor sądowy i gospodarczy

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zobacz także

Wniosek o publikację ogłoszenia należy wypełnić w języku polskim, czytelnie, komputerowo lub ręcznie, drukowanymi literami. Wnioskodawca wypełnia pola jasne. Wniosek o publikację ogłoszenia należy złożyć w Punkcie Przyjmowania Ogłoszeń (PPO) w sądzie rejonowym (wydziale gospodarczym). Art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 1995 r. o wydawaniu Monitora Sądowego i Gospodarczego
(Dz. U. z 1996 r. Nr 6, poz. 42 z późn. zm.) stanowi, że: „Przedsiębiorca jest zobowiązany przechowywać w lokalu swojej siedziby numery Monitora Sądowego i Gospodarczego, w których zamieszczone są ogłoszenia i obwieszczenia dotyczące tego przedsiębiorcy.”
Zamówienie numeru Monitora wraz z ogłoszeniem dokonuje się poprzez wpłacenie z góry 30,81 zł za każdy egzemplarz. W opisie na dowodzie opłaty musi być wyszczególniona kwota za egzemplarz Monitora i za ogłoszenie oraz napisane czego ono dotyczy.
 

Najpopularniejsze