Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaMSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia

MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia

4.8/5 z 2323 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Formularz MSIG M1 nazwany jest również  wnioskiem o publikację ogłoszenia w monitorze sądowym i gospodarczym przeznaczony jest zarówno dla osób prywatnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, w celu publikacji ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Ogłoszenia i obwieszczenia są publikowane w „Monitorze” nie później niż w ciągu 3 tygodni od złożenia w punkcie przyjmowania ogłoszeń należycie opłaconego wniosku wraz z treścią ogłoszenia (obwieszczenia).

 

Pobierz formularz - MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia

Pobierz dokument: MSiG M1 Wniosek o publikację ogłoszenia
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

monitor sądowy i gospodarczy

,

ogłoszenie

,

publikacja ogłoszenia

,

krajowy rejestr sądowy

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF
Zobacz także

Wniosek o publikację ogłoszenia należy wypełnić w języku polskim, czytelnie, komputerowo lub ręcznie, drukowanymi literami. Wnioskodawca wypełnia pola jasne. Wniosek o publikację ogłoszenia należy złożyć w Punkcie Przyjmowania Ogłoszeń (PPO) w sądzie rejonowym (wydziale gospodarczym). Art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 22 grudnia 1995 r. o wydawaniu Monitora Sądowego i Gospodarczego
(Dz. U. z 1996 r. Nr 6, poz. 42 z późn. zm.) stanowi, że: „Przedsiębiorca jest zobowiązany przechowywać w lokalu swojej siedziby numery Monitora Sądowego i Gospodarczego, w których zamieszczone są ogłoszenia i obwieszczenia dotyczące tego przedsiębiorcy.”
Zamówienie numeru Monitora wraz z ogłoszeniem dokonuje się poprzez wpłacenie z góry 30,81 zł za każdy egzemplarz. W opisie na dowodzie opłaty musi być wyszczególniona kwota za egzemplarz Monitora i za ogłoszenie oraz napisane czego ono dotyczy.
 

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów