Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaKRS - WH Załącznik do wniosku o rejestrację w KRS
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

KRS - WH Załącznik do wniosku o rejestrację w KRS

4,3/5 z 313 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Formularz KRS - WH to załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców lub rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej Do wniosku o rejestracje spółki jawnej powstałej na skutek przekształcenia ze spółki cywilnej należy dołączyć formularz KRS-WH. W formularzu KRS-WH wskazuje się dane rejestrowe gdzie dotychczasowi wspólnicy byli zarejestrowani, a zatem bądź właściwy numer rejestru sądowego bądź ewidencję działalności gospodarczej.

 

Pobierz formularz - KRS - WH

Pobierz dokument: KRS - WH Załącznik do wniosku o rejestrację w KRS
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

formularz

,

KRS

,

krajowy rejestr sądowy

,

wniosek o rejestrację w KRS

Autor: Zespół Internetowej Kancelarii Prawnej
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz KRS-WH przeznaczony jest dla opisania sposobu powstania podmiotu. Jeśli podmiotów, z których powstał podmiot rejestrowy jest więcej niż 3, informacje o nich należy wpisać na kolejnych egzemplarzach załącznika “Sposób powstania podmiotu”. Przy czym, pola w części I.1 należy wypełnić na pierwszym egzemplarzu, natomiast na pozostałych przekreślić.

Najpopularniejsze