Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaKRS - WE
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

KRS - WE

4,6/5 z 316 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Formularz KRS - WE to załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców WSPÓLNICY SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PODLEGAJĄCY WPISOWI DO REJESTR. Jeśli wspólników podlegających wpisowi do rejestru jest więcej niż trzech, informacje o pozostałych należy wpisać na kolejnych egzemplarzach załącznika „Wspólnicy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością podlegający wpisowi do rejestru”.

 

Pobierz formularz - KRS - WE

Pobierz dokument: KRS - WE
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

Wnioski KRS

,

krajowy rejestr sądowy

,

Formularze KRS

,

KRS

,

Dokumenty KRS

,

formularz

Autor: Ministerstwo Sprawiedliwości
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz KRS-WE stanowi załącznik do formularza KRS-W3. W załączniku do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców - KRS - WE należy dokonać oznaczania wspólników, którzy posiadają samodzielnie lub łącznie z innymi co najmniej 10% kapitału zakładowego. Ponadto, trzeba także wskazać, w przypadku osób fizycznych, imie i nazwisko wspólnika, jego nr PESEL, w przypadku wspólników nie będących osobami fizycznymi – należy wskazać nazwę lub firmę, REGON, nr KRS jeżeli podmiot jest zarejestrowany w KRS. Należy również wskazać liczbę i łączną wartość udziałów posiadanych przez tych wspólników.

Najpopularniejsze