Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaCI KRS - COD Wniosek o wydanie odpisu z KRS
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

CI KRS - COD Wniosek o wydanie odpisu z KRS

4,9/5 z 724 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Udzielaniem informacji z Krajowego Rejestru Sądowego zajmuje się Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego. Przy sądach funkcjonują oddziały Centralnej Informacji, do których należy się udać, aby uzyskać informacje, otrzymać odpisy, wyciągi i zaświadczenia z rejestru. Aby uzyskać odpis z KRS należy złożyć wniosek o wydanie odpisu z KRS na formularzu CI KRS - COD.

Pobierz - Wniosek o wydanie odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego

Pobierz dokument: CI KRS - COD Wniosek o wydanie odpisu z KRS
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

Dokumenty KRS

,

formularz

,

Wnioski KRS

,

krajowy rejestr sądowy

,

Formularze KRS

,

KRS

Autor: Zespół Internetowej Kancelarii Prawnej
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz CI KRS - COD należy wypełnić czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi drukowanymi literami, zgodnie z opisem pól. W polach wyboru należy wstawić X w odpowiednim kwadracie. Wniosek o wydanie odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego należy składać wraz z dowodem wniesienia opłaty. Wniosek nieprawidłowo wypełniony, nieopłacony, wniosek od którego uiszczono opłatę w wysokości niższej od należnej, pozostawia się bez nadania biegu, informując o tym wnioskodawcę.

Najpopularniejsze