Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Darmowy biuletyn:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaCI KRS-CNR

CI KRS-CNR

4.3/5 z 312 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Wniosek o podanie numeru KRS oznaczony jest także, jako wniosek CI KRS-CNR. Formularz CI KRS-CNR służy do uzyskania nr KRS firmy zarówno z aktualnych wpisów jak i wykreślonych. Wniosek o podanie numeru KRS zapisany jest w pliku tekstowym, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie.

Pobierz formularz - CI KRS-CNR

Pobierz dokument: CI KRS-CNR
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

nr KRS

,

wniosek

,

Wniosek o podanie nr KRS

,

CI KRS-CNR

,

krajowy rejestr sądowy

,

formularz

,

wypis

Autor: Zespół Internetowej Kancelarii Prawnej
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz CI KRS-CNR należy złożyć do sądu rejonowego (sądu gospodarczego) właściwego ze względu na miejsce zamieszkania/głównej siedziby dłużnika, którego wpis dotyczy. Wniosek o podanie numeru KRS można również złożyć w biurze podawczym właściwego sądu lub nadać w urzędzie pocztowym na adres sądu. W polu “określenie podmiotu” należy podać tylko jedną daną identyfikującą:

  1.  numer REGON,
  2. nazwę lub firmę oraz w razie potrzeby także formę prawną i siedzibę.

W przypadku zamieszczenia we wniosku więcej niż jednej z danych identyfikujących, wyszukiwanie w rejestrze następuje tylko na podstawie numeru REGON. Formularz CI KRS-CNR należy wypełnić czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi drukowanymi literami, zgodnie z opisem pól. W polach wyboru należy wstawić X w odpowiednim kwadracie. Wnioski o podanie numeru KRS należy składać wraz z dowodem wniesienia opłaty. Wniosek o podanie numeru KRS nieprawidłowo wypełniony, nieopłacony, wniosek od którego uiszczono opłatę w wysokości niższej od należnej, pozostawia się bez nadania biegu, informując o tym wnioskodawcę.

 

Zleć napisanie dokumentu prawnikowi
Rzetelna Firma
OPiNEO - słucham swoich klientów