Wzory dokumentów, formularze i pliki prawne

Szukaj:
Jesteś tutaj: Strona główna SerwisPrawa.plStrona głównaBaza dokumentów i formularzy prawnychRejestracja Sąd / UrządRejestracjaCI KRS-CNR
Uwaga! Wzór dokumentu archiwalny
Oznacza to, że od czasu jego opublikowania pojawiły się zmiany aktów prawnych, mogące wpływać na aktualność jego treści. SerwisPrawa.pl nie aktualizuje automatycznie wszystkich publikowanych wzorów dokumentów zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.

CI KRS-CNR

4,3/5 z 312 ocen.
(kliknij w gwiazdkę aby ocenić)

Wniosek o podanie numeru KRS oznaczony jest także, jako wniosek CI KRS-CNR. Formularz CI KRS-CNR służy do uzyskania nr KRS firmy zarówno z aktualnych wpisów jak i wykreślonych. Wniosek o podanie numeru KRS zapisany jest w pliku tekstowym, który można od razu wydrukować i wypełnić ręcznie.

Pobierz formularz - CI KRS-CNR

Pobierz dokument: CI KRS-CNR
Wydarzenie życiowe: Rejestracja Sąd / Urząd › Rejestracja
Typ dokumentu: Wniosek › KRS
Gałąź prawa: Prawo cywilne › Krajowy Rejestr Sądowy
Typy podmiotów: Fundacja, Osoba fizyczna, Przedsiębiorca, Stowarzyszenie
Słowa kluczowe:

formularz

,

krajowy rejestr sądowy

,

nr KRS

,

Wniosek o podanie nr KRS

,

wniosek

,

wypis

,

CI KRS-CNR

Autor: Zespół Internetowej Kancelarii Prawnej
Miejsce złożenia: Sąd
Formaty plików: DOCXPDF

Formularz CI KRS-CNR należy złożyć do sądu rejonowego (sądu gospodarczego) właściwego ze względu na miejsce zamieszkania/głównej siedziby dłużnika, którego wpis dotyczy. Wniosek o podanie numeru KRS można również złożyć w biurze podawczym właściwego sądu lub nadać w urzędzie pocztowym na adres sądu. W polu “określenie podmiotu” należy podać tylko jedną daną identyfikującą:

  1.  numer REGON,
  2. nazwę lub firmę oraz w razie potrzeby także formę prawną i siedzibę.

W przypadku zamieszczenia we wniosku więcej niż jednej z danych identyfikujących, wyszukiwanie w rejestrze następuje tylko na podstawie numeru REGON. Formularz CI KRS-CNR należy wypełnić czytelnie, na maszynie, komputerowo lub ręcznie, wielkimi drukowanymi literami, zgodnie z opisem pól. W polach wyboru należy wstawić X w odpowiednim kwadracie. Wnioski o podanie numeru KRS należy składać wraz z dowodem wniesienia opłaty. Wniosek o podanie numeru KRS nieprawidłowo wypełniony, nieopłacony, wniosek od którego uiszczono opłatę w wysokości niższej od należnej, pozostawia się bez nadania biegu, informując o tym wnioskodawcę.

 

Najpopularniejsze